Activa module | Omschrijving Activum | Boek-waarde per 31-12-2026 | Afschrijving / aflossing 2027 | Rente-lasten 2027 | Boek-waarde per 31-12-2027 |
|---|---|---|---|---|---|
487 | Herontwikkeling huisvesting Intos | 250.000 | - | - | 250.000 |
A112 | Totaal kosten onderzoek bepaald actief | 250.000 | - | - | 250.000 |
381 | Stimuleringsregeling versterking centrum Gennep (721009) | 68.465 | 10.000 | - | 58.465 |
A113 | Totaal bijdrage aan activa in eigendom van derden | 68.465 | 10.000 | - | 58.465 |
360 | Grond Ven-Zelderheide | 205.000 | - | - | 205.000 |
393 | Grond Kindcentrum Picardie | 261.745 | - | - | 261.745 |
418 | Grond locatie Steenfabriek | 60.000 | - | - | 60.000 |
473 | Terugkoopverplichting openbare ruimte Brem | 2.370.000 | - | - | 2.370.000 |
479 | Aankoop grond locatie Hommersumseweg Heijen | 375.000 | - | - | 375.000 |
485 | Aankoop grond locatie Lankerseweg Heijen | 82.500 | - | - | 82.500 |
488 | Gronden Residence Heijendael | 1.990.000 | - | - | 1.990.000 |
489 | Agrarische gronden Residence Heijendael | 200.000 | - | - | 200.000 |
A121 | Totaal gronden en terreinen met economisch nut | 5.544.244 | - | - | 5.544.244 |
14 | Bouw sporthal Picardie | 344.311 | 49.187 | - | 295.124 |
16 | Nieuwbouw Sociaal Cultureel Centrum, voorbereidingskrediet | 71.250 | 3.750 | - | 67.500 |
17 | Nieuwbouw Sociaal Cultureel Centrum Pica Mare | 783.077 | 37.322 | - | 745.755 |
32 | Ingrijpend onderhoud Basisschool Maria Goretti | 72.271 | 9.034 | - | 63.237 |
37 | Vervanging gevelkonstruktie "De Ratel" | 13.895 | 2.779 | - | 11.116 |
38 | Bouw 4e lokaal de Goede Herder | 8.101 | 1.620 | - | 6.481 |
43 | Verbouw basisschool de Heggerank | 13.253 | 4.417 | - | 8.835 |
46 | Renovatie basisschool Milsbeek | 59.963 | 11.992 | - | 47.971 |
47 | Uitbreiding bijzondere basisschool de Brink | 67.269 | 8.409 | - | 58.860 |
48 | Aanv.uitbreiding de Brink+uitbr.1e inr. 8e+9e groep | 5.286 | 587 | - | 4.698 |
52 | Ratel: verbouwing | 15.882 | 1.134 | - | 14.747 |
55 | Huisvestingsvoorz.Augustinusschool | 2.928 | 586 | - | 2.343 |
59 | Plankosten gemeenschapsacc. Gennep-Zuid | 5.381 | 930 | - | 4.452 |
60 | Bouw gemeenschapsaccommodatie Gennep-Zuid | 15.920 | 7.255 | - | 8.666 |
63 | Verbouw BS de Heggerank tot gem.schapshuis | 142.844 | 18.248 | - | 124.595 |
66 | Nieuwbouw peuterspeelzaal Milsbeek | 22.094 | 2.209 | - | 19.884 |
68 | Aanpassing Markt 1 | 40.502 | 3.009 | - | 37.493 |
72 | Nieuwbouw ZMLK school Augustinusschool | 400.265 | 33.362 | - | 366.903 |
76 | Ratel uitbreiding 9e groep | 99.111 | 7.079 | - | 92.032 |
77 | Algehele aanpassing basisschool Maria Goretti | 25.654 | 2.561 | - | 23.093 |
79 | Bouw bibliotheek Ellen Hoffmannplein | 360.776 | 27.609 | - | 333.167 |
80 | Bibliotheek Speel-O theek | 3.139 | 241 | - | 2.897 |
81 | Aankoop pand Ellen Hoffmannplein 1 | 881.860 | 126.181 | - | 755.679 |
82 | Nieuwbouw Gemeentewerf | 1.156.258 | 57.987 | - | 1.098.271 |
85 | Hezelandcollege, aanpassingen vaklokalen c.a. | 202.020 | 12.626 | - | 189.394 |
86 | Hezelandcollege, vernieuwing huisvesting | 332.501 | 17.500 | - | 315.001 |
87 | Hezelandcollege, bouwkundige aanpassingen | 71.250 | 3.750 | - | 67.500 |
88 | Uitbreiding gebouw De Brink huisvesting 10e groep | 76.235 | 4.765 | - | 71.470 |
89 | De Brink, Huisvesting 11e en 12e groep | 86.829 | 5.108 | - | 81.721 |
90 | De Heggerank, uitbreiding met 1 lokaal, 8e groep | 65.415 | 3.271 | - | 62.145 |
95 | Hezelandcollege, uitbreiding en renovatie | 590.524 | 30.950 | - | 559.574 |
102 | Uitbreiding Mikado 4 groepen | 483.077 | 20.893 | - | 462.184 |
217 | Nieuwbouw jongeren accommodatie | 340.943 | 16.282 | - | 324.662 |
241 | Aanpassingen gemeentewerf Paesplasweg | 25.290 | 1.264 | - | 24.025 |
243 | Sociaal Cultureel Centrum Europaplein | 343.400 | 13.439 | - | 329.961 |
262 | Infrastructuur Mikado | 52.474 | 2.281 | - | 50.192 |
263 | Gymzaal Mikado | 811.269 | 31.938 | - | 779.331 |
316 | Vernieuwde publieksruimte ivm KCC | 118.845 | 14.776 | - | 104.069 |
328 | Renovatie Elzendaal College 2015 (742001) | 177.750 | 18.750 | - | 159.000 |
341 | Kindcentrum Picardie voorbereiding en uitvoering (742000) | 6.123.218 | 177.186 | - | 5.946.032 |
358 | Verbouwing gemeentekantoor (704200) | 1.375.839 | 97.679 | - | 1.278.160 |
368 | Gemeenschapsvoorzieningen kernen basiskrediet (761500) | 401.761 | 17.449 | - | 384.312 |
373 | Verduurzaming gemeentekantoor buitenschil (774000) | 210.000 | 15.000 | - | 195.000 |
374 | Verduurzaming gemeentelijk vastgoed (774001) | 147.517 | 10.566 | - | 136.951 |
383 | Elzendaalcollege uitbreiding | 558.625 | 16.250 | - | 542.375 |
384 | Mikado aanpassingen gebouw | 247.100 | 17.500 | - | 229.600 |
394 | Verbouwing gemeentekantoor uitbreiding (704203) | 183.128 | 12.927 | - | 170.201 |
395 | Verbouwing stadhuis Markt 1 | 72.816 | 2.313 | - | 70.504 |
400 | Trafohuisje busstation (703002) | 42.260 | 2.750 | - | 39.510 |
408 | Semi-permanente sporthal (752000) | 1.294.594 | 134.168 | - | 1.160.425 |
409 | Maatschappelijke accommodatie Ven-Zelderheide (761510) | 2.549.125 | 106.400 | - | 2.442.725 |
411 | Kleedruimte Vense Boys nieuwbouw (752010) | 314.615 | 8.269 | - | 306.346 |
412 | Maatschappelijke accommodatie Heijen (761520) | 401.882 | 18.749 | - | 383.133 |
416 | Maatschappelijke accommodatie Ottersum (761530) | 2.400.000 | - | - | 2.400.000 |
426 | Verduurzaming Toomp (774003) | 517.462 | 30.439 | - | 487.023 |
427 | Verduurzaming Zonnepitjes (774004) | 89.375 | 5.257 | - | 84.118 |
428 | Verduurzaming gymzaal Heijen (774005) | 225.292 | 13.252 | - | 212.039 |
429 | Verduurzaming gymzaal Ottersum (774006) | 126.689 | 6.668 | - | 120.021 |
430 | Verduurzaming Hökske (774007) | 314.660 | 17.216 | - | 297.444 |
431 | Verduurzaming Goede Herder (774008) | 124.397 | 6.547 | - | 117.850 |
432 | Verduurzaming Pica Mare (774009) | 40.000 | - | - | 40.000 |
444 | Gemeentekantoor bouwkundige aanpassingen | 222.270 | 12.500 | - | 209.770 |
448 | Verbouwing trafohuisje (703003) | 137.997 | 8.074 | - | 129.923 |
452 | Uitbreiding KEC ivm huisvesting Mikado | 2.000.000 | 50.000 | - | 1.950.000 |
453 | Trefpunt Milsbeek aankoop pand | 676.834 | 37.602 | - | 639.233 |
455 | KDV Zonnepitjes opwaardering | 119.384 | 7.023 | - | 112.361 |
456 | Gymzaal Heijen opwaardering | 65.371 | 3.845 | - | 61.525 |
465 | Verduurzaming gymzaal Milsbeek (774010) | 54.671 | 2.877 | - | 51.794 |
466 | Verduurzaming gymzaal Zuid (774011) | 6.499 | 342 | - | 6.156 |
467 | Verduurzaming Buurthuis van Ons (774012) | 448.160 | 22.408 | - | 425.752 |
468 | Verduurzaming Blokhut (774013) | 35.145 | 1.850 | - | 33.296 |
469 | Verduurzaming Gemeentewerf (774014) | 16.731 | 881 | - | 15.850 |
470 | Verduurzaming Bibliotheek (774015) | 110.000 | 5.500 | - | 104.500 |
471 | Verduurzaming Pica Mare cultureel centrum (774016) | 80.000 | 4.000 | - | 76.000 |
472 | Verduurzaming Gemeentehuis (774017) | 163.332 | 8.167 | - | 155.165 |
478 | Verduurzaming Trefpunt (774018) | 64.775 | 3.239 | - | 61.536 |
490 | Bedrijfswoning/receptie Residence Heijendael | 520.000 | 104.000 | - | 416.000 |
491 | Chalets onroerend Residence Heijendael | 1.668.250 | 333.650 | - | 1.334.600 |
A123 | Totaal bedrijfsgebouwen met economisch nut | 32.538.885 | 1.937.625 | - | 30.601.260 |
118 | Bijdrage rioleringswerken Gennep-Zuid GRP | 15.882 | 794 | - | 15.087 |
119 | Reconstr.riolering kruising Spoorstr./Brabantweg | 16.624 | 875 | - | 15.749 |
120 | Activering voorziening rioleringswerken | 300.146 | 15.797 | - | 284.349 |
121 | Inventarisatie van niet op riolering aangesl.panden | 5.003 | 556 | - | 4.447 |
123 | Optimalisering riolering 1997 | 125.788 | 6.988 | - | 118.800 |
125 | Vervanging riolering Kerkstraat/ged. Oude Baan | 129.554 | 5.889 | - | 123.665 |
127 | Reconstructie riolering Burg.Woltersstr./Voorhoevep. | 232.618 | 11.631 | - | 220.987 |
128 | Reconstructie riolering Nieuwstr/Oliestr/Molenstraat | 43.957 | 2.198 | - | 41.759 |
129 | Optimaliseringsmaatregelen riolering 1998 | 320.422 | 15.258 | - | 305.164 |
130 | Reconstructie riolering Middelweg/Steendalerstraat | 181.957 | 8.664 | - | 173.292 |
131 | Prinses Irenestr. Riolering | 99.041 | 4.306 | - | 94.735 |
133 | Afvoerriool Goorseweg-Niers | 4.578 | 509 | - | 4.069 |
134 | Rioolherstel hoek Achterbroek/Ovenberg | 10.545 | 1.055 | - | 9.490 |
135 | Aanleg riolering in Nieuwstraat | 14.282 | 1.428 | - | 12.853 |
136 | Rioleringswerken St.Janstr./Niers Gnp Nrd.II+III | 39.304 | 3.573 | - | 35.731 |
137 | Koeweidestraat riolering | 57.879 | 2.516 | - | 55.362 |
139 | Touwslagersgroes: Spoelinstallatie bezinkbassin | 17.773 | 1.185 | - | 16.588 |
140 | Wilhelminastraat riolering | 217.792 | 9.086 | - | 208.705 |
141 | Niersdijk: riolering | 88.654 | 3.639 | - | 85.015 |
142 | Heidestraat: riolering | 62.380 | 2.568 | - | 59.812 |
143 | Optimaliseringsmaatregelen riolering 1999 | 185.720 | 8.049 | - | 177.670 |
144 | Riolering buitengebied | 469.093 | 31.727 | - | 437.366 |
145 | Plaatsing IBA's i.v.m. lozing buitengebied | 327.102 | 11.216 | - | 315.885 |
146 | Moutstraat vervanging riolering | 64.866 | 2.402 | - | 62.463 |
147 | Burgemeester Janssenstraat: riolering | 18.089 | 686 | - | 17.403 |
148 | Rioolvervanging/renovatie van de Gaest | 27.775 | 958 | - | 26.817 |
149 | Reconstructie riolering "Kom Ottersum" | 40.581 | 1.309 | - | 39.272 |
150 | Vervanging riolering 2006 div. locaties | 82.589 | 2.753 | - | 79.836 |
151 | Randvoorzieningen rioleringen | 296.684 | 9.122 | - | 287.562 |
152 | Vervanging riolering Heijenseweg | 713.284 | 22.205 | - | 691.079 |
153 | Vervanging riolering Langstraat | 523.659 | 16.346 | - | 507.313 |
154 | Vervanging riolering 2007 div. locaties | 964.717 | 29.829 | - | 934.888 |
156 | Infiltratieriool Willem Boyeweg | 108.189 | 3.300 | - | 104.888 |
215 | Milieustation Heijen, grond | 141.780 | - | - | 141.780 |
216 | Milieustation Heijen | 99.951 | 16.659 | - | 83.292 |
242 | GRP 2009-2013 2009 vrijverval riolering | 23.435 | 545 | - | 22.890 |
245 | GRP 2009-2013 2009 verbeteringsmaatregelen | 578 | 13 | - | 564 |
252 | GRP 2009-2013 2011 vrijverval riolering | 128.746 | 2.805 | - | 125.940 |
256 | GRP 2009-2013 2011 verbeteringsmaatregelen | 218.223 | 4.771 | - | 213.452 |
264 | Riolering Hoofdstraat | 103.260 | 2.401 | - | 100.859 |
267 | Riolering Dionisiusstraat | 159.014 | 4.645 | - | 154.369 |
285 | Emmastraat/Wilhelminaplein riolering | 230.818 | 5.234 | - | 225.584 |
287 | Gennep Centraal GRP Fase 1 | 322.441 | 7.323 | - | 315.118 |
288 | Gennep Centraal GRP Fase 3 | 38.773 | 862 | - | 37.912 |
289 | Gennep Centraal GRP Fase 5 | 21.600 | 450 | - | 21.150 |
305 | Rioolvervanging Oudebaan Milsbeek | 479.360 | 10.411 | - | 468.949 |
306 | Rioolvervanging Vensestraat Ven-Zelderheide | 573.314 | 12.194 | - | 561.119 |
308 | Rioolvervanging Beukenlaan/Boslaan | 195.569 | 4.199 | - | 191.370 |
310 | Rioolvervanging Bolwerk | 85.725 | 1.811 | - | 83.914 |
313 | Rioolvervanging Kanonskamp Milsbeek | 220.648 | 4.695 | - | 215.954 |
314 | Optimalisering riool Condorstraat Gennep | 134.923 | 2.871 | - | 132.052 |
315 | Bergbezinkbassin Milsbeek overstortvoorziening | 62.513 | 1.251 | - | 61.262 |
319 | Rioolvervanging Europaplein | 159.250 | 3.250 | - | 156.000 |
320 | Riolering Jan Lindersplein en groene gracht (772004) | 148.303 | 2.997 | - | 145.306 |
321 | Riolering Zuid- & ZO wal en Zand- en Brugstraat | 432.454 | 8.997 | - | 423.456 |
323 | Riolering Brugstraat | 941.509 | 19.204 | - | 922.305 |
325 | Riolering relining werkzaamheden 2014 | 120.727 | 2.500 | - | 118.227 |
326 | Herinrichting gebied Martinustoren | 120.763 | 2.516 | - | 118.247 |
333 | Riolering centrumplan Heijen | 95.286 | 1.906 | - | 93.380 |
334 | Kunstgrasveld sportpark Heijkuul | 123.333 | 2.467 | - | 120.866 |
335 | Investeringen riolering jaarschijf 2015, Julianalaan (772000) | 347.678 | 6.812 | - | 340.866 |
343 | Investeringen riolering jaarschijf 2016, BBB Milsbeek (772001) | 1.431.278 | 26.021 | - | 1.405.257 |
344 | Investeringen riolering jaarschijf 2016, Haspel en Genneperhuisweg (772002) | 99.085 | 1.943 | - | 97.142 |
345 | Investeringen riolering jaarschijf 2016, relining (772003) | 304.050 | 5.903 | - | 298.147 |
346 | Investeringen riolering jaarschijf 2017, Nieuwwijkstraat (772006) | 191.634 | 3.740 | - | 187.894 |
347 | Investeringen riolering jaarschijf 2017, Margrietstraat/Roggestraat (772007) | 867.239 | 16.239 | - | 850.999 |
348 | Investeringen riolering jaarschijf 2017, relining (772008) | 60.667 | 1.167 | - | 59.500 |
349 | Investeringen riolering jaarschijf 2017, Kasteelstraat (772009) | 501.906 | 9.642 | - | 492.265 |
352 | Rioolaansluitingen woonboten haven Heijen (772010) | 42.938 | 833 | - | 42.105 |
362 | Wateroverlast sportvelden Ottersum (772012) | 114.182 | 2.183 | - | 111.999 |
387 | Riolering Schuttersplein (772014) | 593.937 | 10.930 | - | 583.007 |
388 | Riolering Pottenhoek (772015) | 242.371 | 4.470 | - | 237.901 |
389 | Riolering Verloren land Sint Jansstraat (772017) | 96.152 | 1.748 | - | 94.403 |
391 | Rioolgemalen, drukriolering en randvoorzieningen 2020 (772016) | 173.859 | 18.701 | - | 155.158 |
403 | Riolering Heesweg Heijen (772018) | 569.692 | 10.297 | - | 559.395 |
404 | Relining 2021 (772019) | 44.404 | 796 | - | 43.608 |
405 | Rioolgemalen, drukriolering en randvoorzieningen 2021 (772020) | 96.221 | 9.247 | - | 86.974 |
406 | Renoveren minigemalen 2021 (772021) | 101.521 | 10.152 | - | 91.369 |
407 | Renoveren IBA's 2021 (772022) | 48.354 | 4.723 | - | 43.630 |
420 | Riolering Vogelbuurt Gennep (772023) | 1.430.274 | 25.064 | - | 1.405.209 |
421 | Relining 2021 (772024) | 46.585 | 832 | - | 45.753 |
422 | Rioolgemalen, drukriolering en randvoorzieningen 2022 (772025) | 122.031 | 11.094 | - | 110.937 |
433 | Riolering Blarenkamp, Smallepad en Koninginnestraat ( 772026) | 695.618 | 12.019 | - | 683.599 |
439 | Relining 2023 (772027) | 38.489 | 675 | - | 37.814 |
441 | Riolering overige voorzieningen 2023 (772029) | 145.004 | 12.087 | - | 132.917 |
440 | Riolering vervanging besturing drukriool (772028) | 55.670 | 3.976 | - | 51.694 |
458 | Riolering Sleedoorn, Meidoorn en Lijsterbes | 1.530.000 | 25.500 | - | 1.504.500 |
459 | Riolering Emmastraat en Bergstraat (772031) | 1.051.999 | 17.533 | - | 1.034.466 |
460 | Riolering Kerkvonder (772032) | 504.000 | 8.400 | - | 495.600 |
463 | Riolering Nieuwwijkstraat (772033) | 300.000 | 5.000 | - | 295.000 |
480 | Riolering W. boyeweg, Langeweg, 2e Dwarsweg (772034) | 150.000 | 2.500 | - | 147.500 |
A124 | Totaal grond- weg- en waterbouwkundige werken met economisch nut | 23.185.653 | 635.624 | - | 22.550.029 |
337 | Verkeersmaatregelen, 60 km/uur zone buitengebied (721000) | 47.254 | 2.800 | - | 44.454 |
338 | Herinrichting Bloemenstraat (721001) | 258.912 | 14.703 | - | 244.209 |
339 | Reconstructie Margrietstraat/Roggestraat (721002) | 54.000 | 3.000 | - | 51.000 |
340 | Fietspad achter de Weverflat (721003) | 339.166 | 18.990 | - | 320.175 |
342 | Gebiedsontwikkeling Genneperhuisweg (757000) | 332.095 | 20.788 | - | 311.307 |
353 | Fietspad Hoofstraat Heijen (721005) | 192.698 | 10.904 | - | 181.794 |
354 | Fietstunnel 'Weverrotonde' (721004) | 939.148 | 28.818 | - | 910.330 |
363 | Herinrichting Schuttersplein Milsbeek (721006) | 268.927 | 14.002 | - | 254.925 |
364 | Herinrichting Pottenhoek (721007) | 308.131 | 16.181 | - | 291.950 |
365 | Verkeersmaatregelen, 60 km/uur zone Brem (721500) | 130.584 | 7.183 | - | 123.401 |
366 | Verkeersmaatregelen, Schaafsebosweg (721501) | 223.200 | 12.400 | - | 210.800 |
376 | Parkeerplaatsen Elzendaal College (722000) | 87.248 | 4.592 | - | 82.656 |
377 | Verkeersmaatregelen Zwarteweg buiten bebouwde kom (721502) | 189.230 | 9.869 | - | 179.362 |
380 | N271 bijdrage aanpassingen (721505) | 97.313 | 5.451 | - | 91.862 |
392 | Kindcentrum Picardie openbare ruimte (721008) | 1.039.149 | 68.468 | - | 970.681 |
410 | Kerk Ven-Zelderheide openbare ruimte (721011) | 180.995 | 7.741 | - | 173.253 |
414 | Verkeersveiligheid Spoorwegje (721507) | 97.755 | 4.478 | - | 93.277 |
415 | Verkeersveiligheid Zandstraat (721508) | 140.000 | 5.600 | - | 134.400 |
419 | Verkeersmaatregelen verbindingsweg Milsbeek uitvoering (721506) | 6.179.163 | 155.229 | - | 6.023.934 |
423 | Reconstructie Karrevenseweg en Brem (721012) | 1.458.434 | 63.705 | - | 1.394.729 |
434 | Verkeersveiligheid oversteek Brabantweg (721509) | 74.389 | 3.542 | - | 70.847 |
449 | MFA Heijen openbare ruimte (7210XX) | 172.145 | 7.000 | - | 165.145 |
461 | Verkeersveilingheid Brem aanleg voetpad (721014) | 39.926 | 1.600 | - | 38.326 |
A124 | Totaal grond- weg- en waterbouwkundige werken met maatschappelijk nut | 12.849.862 | 487.046 | - | 12.362.817 |
A125 | Totaal vervoermiddelen met economisch nut | - | - | - | - |
357 | Vervanging telefooncentrale (704006) | 13.788 | 4.997 | - | 8.791 |
361 | Audioapparatuur raadzaal (701001) | 17.906 | 6.049 | - | 11.857 |
375 | Zonnepanelen gemeentewerf (774002) | 23.591 | 7.864 | - | 15.728 |
397 | Aanschaf strooiers (721060) | 10.400 | 2.600 | - | 7.800 |
401 | Aanschaf strooiers (721061) | 47.850 | 7.975 | - | 39.875 |
417 | Vervanging AED's (761000) | 21.624 | 3.022 | - | 18.602 |
450 | Afvalinzameling glascontainers 24 stuks | 200.000 | 20.000 | - | 180.000 |
457 | Vervanging audio en camera's stadhuis (704023) | 49.845 | 12.461 | - | 37.384 |
475 | Vervanging telefooncentrale 2025 (704026) | 100.000 | - | - | 100.000 |
482 | Vervanging AV/VC apparatuur gem.kantoor 2026 (704029) | 90.000 | - | - | 90.000 |
483 | Vervanging discussiesysteem Stadhuis 2026 (704030) | 50.000 | - | - | 50.000 |
A126 | Totaal machines, apparaten en installaties met economisch nut | 625.005 | 64.968 | - | 560.037 |
186 | Aanleg Urnentuin | 3.267 | 545 | - | 2.722 |
189 | Aanleg urnenmuur | 8.711 | 971 | - | 7.740 |
327 | Vervanging openbare verlichting 2015 | 14.110 | 14.110 | - | - |
351 | Herinrichting raadzaal (701000) | 10.999 | 4.500 | - | 6.499 |
367 | Openbare verlichting vervanging LED (721200) | 166.081 | 11.935 | - | 154.146 |
369 | Inventaris en apparatuur verbouwing gemeentekantoor (704202) | 143.988 | 35.997 | - | 107.991 |
402 | Vervanging netwerkinfrastructuur 2021 (704014) | 16.522 | 16.522 | - | - |
413 | Openbare verlichting vervanging LED (721201) | 254.830 | 14.983 | - | 239.846 |
424 | Vervanging netwerkinfrastructuur 2021 (704015) | 63.211 | 40.359 | - | 22.852 |
425 | Vervanging mobile thin clients (704016) | 27.671 | 13.836 | - | 13.836 |
437 | Vervanging netwerkinfrastructuur 2023 (704018) | 83.504 | 37.984 | - | 45.520 |
438 | Vervanging mobile thin clients en iPads (704019) | 29.750 | 29.750 | - | - |
442 | Openbare verlichting aanleg openbare ruimte KEC (721202) | 43.070 | 2.534 | - | 40.537 |
443 | Vakapplicatie Jeugd en WMO (Zorgned) (704020) | 32.122 | 30.862 | - | 1.260 |
445 | Openbare verlichting vervanging LED 2024 versneld | 858.277 | 44.889 | - | 813.388 |
446 | Vakapplicatie Werk en Inkomen (704021) | 175.834 | 50.000 | - | 125.834 |
447 | Vakapplicatie Financiën (704022) | 500.000 | 125.000 | - | 375.000 |
454 | Trefpunt Milsbeek aankoop inventaris (761541) | 40.000 | 5.000 | - | 35.000 |
462 | Buitengymzaal Ven-Zelderheide (757010) | 90.000 | 5.000 | - | 85.000 |
464 | Aanschaf applicatie gebouwenbeheer (704024) | 27.613 | 7.500 | - | 20.113 |
476 | Vervanging netwerkinfrastructuur (704027) | 146.506 | 39.000 | - | 107.506 |
481 | Vervanging netwerkinfrastructuur 2026 (704028) | 85.000 | - | - | 85.000 |
484 | Geo systemen naar de Cloud (704031) | 150.000 | - | - | 150.000 |
492 | Chalets ROEREND Residence Heijendael | 389.318 | 77.864 | - | 311.454 |
A129 | Totaal overige materiële vaste activa met economisch nut | 3.360.384 | 609.140 | - | 2.751.244 |
221 | Aandelen Bank Nederlandse Gemeenten | 26.325 | - | - | 26.325 |
222 | Aandeel Waterleidingsmaatschappij Limburg (WML) | 27.227 | - | - | 27.227 |
224 | Deelname in samenwerking AVL nazorg BV | 186 | - | - | 186 |
268 | Deelneming Enexis Holding N.V. | 55.242 | - | - | 55.242 |
A1311 | Totaal kapitaalverstrekking aan deelnemingen | 108.980 | - | - | 108.980 |
399 | Verstrekte geldlening Enexis 2020 | 1.020.000 | - | - | 1.020.000 |
A1323 | Totaal leningen aan overige verbonden partijen | 1.020.000 | - | - | 1.020.000 |
230 | Leningen startersfonds woningmarkt | 510.143 | - | - | 510.143 |
477 | Lening Trefpunt | 42.700 | 6.100 | - | 36.600 |
A1323 | Totaal leningen aan overige verbonden partijen | 552.843 | 6.100 | - | 546.743 |
Totaal generaal | 80.104.323 | 3.750.503 | - | 76.353.820 |
